marko

horných 10.000

marko

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
marko

„(…) Budeme sexuálne zneužívať (sodomiou) vašich synov, symboly vašej chatrnej mužskosti, vašich plytkých snov a vulgárnych klamstiev. Budeme ich zneužívať vo vašich školách, internátoch, vo vašich skupinách mládeže, na záchodoch, v kinách, v kasárňach, vo vašich pánskych kluboch, v priestoroch Kongresu, všade tam, kde sa muži stretávajú s mužmi. Vaši synovia sa stanú našimi milencami a budú tancovať, ako my budeme pískať. (...) Postupne budú zrušené všetky zákony a namiesto toho sa prijmú nové, ktoré dajú voľný priechod láske medzi mužmi. (….)

Rodina, to semenisko klamstva, zrady, priemernosti, pretvárky a násilia, bude zrušená. Rodina, ktorá nedokáže nič len obmedzovať predstavivosť a utláčať slobodnú vôľu, musí byť odstránená… Dokonalých chlapcov budeme plodiť a pestovať v genetických laboratóriách. Budú žiť v spoločnej komunite pod dohľadom a vedením homosexuálnych vychovávateľov. Zavrieme všetky kostoly, ktoré sa odvážia nás súdiť. Nám vládnu iní bohovia – krásni mladí muži.

Zrovnáme so zemou všetko škaredé, vulgárne a banálne. Zvíťazíme, pretože nás poháňa neľútostná trpkosť utláčaných, ktorí boli celé veky nútení hrať v pretvárke vedľajšiu úlohu vo vašej idiotskej heterosexuálnej šou. Aj my vieme strieľať zo zbrane a postaviť sa na barikády tejto poslednej revolúcie. Traste sa, heterosexuálne svine, až sa jedného dňa pred vás postavíme bez svojich masiek.”

Na pobavenie ci ZAMYSLENIE.
Z autentického Manifestu homosexuálov z roku 1987.

 
sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 00:02

Chápem, že je zbytočné sa hnevať na ľudskú tupotu a idiokraciu, a že je tiež zbytočné na ňu reagovať. Ale Zas až tak veľa energie na to netreba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_agenda

nejedná sa o autentický manifest ale o autentickú satiru, hyperbolu, frustrovaného teplého Michala Swifta z čias kedy boli homosexuáli neuznaná utláčaná menšina. V nej predstavuje spoločnosť kde sa utláčaný stáva utláčateľom. Otázka znie, sú všetci homofóbi retardovaní, alebo to robia naschvál, že si na nej honia svoje bigotné péro.

---

A satirical article by Michael Swift which appeared in the Gay Community News in February 1987 entitled "Gay Revolutionary" describes a scenario in which homosexual men dominate American society and suppress all things heterosexual. This was reprinted in Congressional Record without the opening line: "This essay is an outré, madness, a tragic, cruel fantasy, an eruption of inner rage, on how the oppressed desperately dream of being the oppressor."[24]


marko
marko | 13.2.2015 00:09

V roku 2015 je to na Slovensku splnené proroctvo. V USA už oveľa skôr. Michal Swift to myslel ako vtip, ale niektorí to nepochopili...


marko
marko | 13.2.2015 00:11

blablabla ... spoločnosť kde sa utláčaný stáva utláčateľom... blablabla Asi takto vidím Inakosť a komunitu LGBTi


Vajčiak
Vajčiak | 13.2.2015 07:22

uz je po tom vasom debilnom referende za nasich 6 mil eur, tak si toto pobal a tahaj s tym do riti!


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 09:01

Absolútne súhlasím s Vajčiakom.


marko
marko | 13.2.2015 09:21


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 09:45

Uvedomuješ si, že si vlastne sugestibilná ovca ktorá si ani nevie overiť info a slepo verí tomu čo vyprodukuje zem a vek?


marko
marko | 13.2.2015 09:52

A ty si uvedomuješ, že dobrovoľne tancuješ, ako oni pískajú? Alebo si to dokonca ty sam kto píska a chce, aby sme všetci tak tancovali? Čim viac sa poburujete, tým viac sa mi to páči. Prajem krásny zvyšok piatku trinásteho...


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 09:54

Ty si uvedomuješ že takéto formulácie a vyhraňovanie sa voči väčšine snaha zaradiť sa niekam do malej skupinky osvietených je ukážkový príklad vypatlanej gebule ktorá sa zúfalo snaží porozumieť tomuto svetu ale na to proste nemá dostatočnú mentálnu kapacitu? Preto vás dokáže oblbnúť aj priemerný konšpirátor a ani sa nemusí moc snažiť?


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 09:56

A jo, vieš, vieš koľko som už zažil ľudí ktorí si mysleli, že keď mi napíšu že som kokot, alebo to prípadne ešte zopakujú, tak vyhrajú? Nakoniec sa za seba hanbili a svoje príspevky zmazali, lenže tu taká možnosť nie je. Tu budeš za blba nafurt. Tak bacha na to.


marko
marko | 13.2.2015 09:57

Daj ešte :DDDDD


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 09:58

Počkám kým spracuješ. Je toho na teba veľa, takto naraz.


marko
marko | 13.2.2015 09:59


sisterofbs
sisterofbs | 13.2.2015 10:03


firefly

calamada kapustova
calamada kapustova | 14.2.2015 22:05

to uz je skoro ako evolucia... raz za cas sa tu objavi novy druh, ktory nas obstastnuje svojimi nie prilis vtipnymi prispevkami... a priznaky su vzdy rovnake, urazi sa, zacne urazat nas a nakoniec to vzda a zas tu mame pokoj... tak teda vitaj u nas :)


XXI
XXI | 16.2.2015 06:28

ďakujeme kepustovej za veľmy prýnosní a podnetní diskusní prýspevok.
Ešte nejaké otázki?
nye
Považujte túto dyskusyu za vimazanú dyskusyu (a Hattala nech sa aj zavesý aj na jedľu)


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader